UBOOST — УНІКАЛЬНА ПЛАТФОРМА, ЯКА ДОПОМАГАЄ ПІДЛІТКАМ РЕАЛІЗОВУВАТИ ВЛАСНІ ПРОЄКТИ, РОЗВИВАТИ КОМУНІКАТИВНІ НАВИЧКИ, ТА ЗАОХОЧУЄ СПІЛКУВАННЯ З МОЛОДИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ ТА ЕКСПЕРТАМИ

Дата: 08.07.2024 15:05

uBoost — унікальна платформа, яка допомагає підліткам реалізовувати власні проєкти, розвивати комунікативні навички, та заохочує спілкування з молодими підприємцями та експертами. Для наших дітей, особливо в воєнний час, це неймовірна можливість напряму поспілкуватися та перейняти досвід успіху, що надихне та надасть знання для планування свого майбутнього.

На uBoost учасники розвивають гнучкі навички (soft skills), запускають власні проєкти, знаходять однодумців та отримують підтримку від дорослих, які вже здобули визнання.

Основні аспекти проєкту:

Для кого: підлітки 13-17 років

Формат: онлайн

Вартість: безкоштовно, за підтримки ІТ-бізнесів та грантових коштів

Викладачі: відомі українські експерти з різних індустрій (ІТ, актори, телеведучі, підприємці, режисери, піарники)

Спільно з власниками бізнесу, методологами та психологами, ми розробили навчальну програму, яка триває 3 місяці (з моменту подачі заявки) та включає 6 модулів, що проводяться онлайн та офлайн. Під час навчання учасників супроводжує ментор.

Як потрапити на програму?

Створи заявку на участь на сайті https://www.uboost.study/ua

Пройди співбесіду

Стань самотворцем та розпочни свій власний шлях!

Не втратьте шанс приєднатися до чудової спільноти!