Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок громадянам

Дата: 27.06.2024 15:50

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                      VIIІ скликання

від  25.06.2024  року                        с. Райгородок                    №1143

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та

передачу у власність земельних ділянок громадянам

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 8, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяви громадян та додані документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Курако Франі Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Обухівка, вул. Віталія Лонського, 45.

1.1 Передати у власність гр. Курако Франі Миколаївні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Обухівка, вул. Віталія Лонського, 45, кадастровий номер 1820883602:07:001:8162 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Затвердити гр. Костюк Аліні Олексіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Лісова Слобідка, вул. Братів Міцкевичів, 54.

2.1 Передати у власність гр. Костюк Аліні Олексіївні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район,  с. Лісова Слобідка, вул. Братів Міцкевичів, 54, кадастровий номер 1820884504:12:004:0019 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3. Затвердити гр. Мазуру Володимиру Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Гардишівка, вул. Садова,3.

3.1 Передати у власність гр. Мазуру Володимиру Михайловичу земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Гардишівка, вул. Садова,3, кадастровий номер 1820881801:09:001:0046 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4. Затвердити гр. Колотніцькій Зої Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Романівка вул.Луганська, 66.

4.1 Передати у власність гр. Колотніцькій Зої Володимирівні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Романівка вул. Луганська, 66, кадастровий номер 1820885001:03:003:0543 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

5. Затвердити гр. Сироїду Володимиру Володимировичу та Сироїд Людмилі Анатоліївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Мартинівка вул. Садова, 38.

5.1 Передати у власність гр. Сироїду Володимиру Володимировичу та Сироїд Людмилі Анатоліївні земельну ділянку площею 0,2500 га, в спільну сумісну власність, на якій розташований на праві власності житловий будинок, за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Мартинівка вул. Садова, 38, кадастровий номер 1820885204:02:003:0011 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

6. Затвердити гр. Лукашенку Миколі Юрійовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Озадівка, вул. Старошарнівська, 36.

6.1 Передати у власність гр. Лукашенку Миколі Юрійовичу земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Озадівка, вул. Старошарнівська, 36, кадастровий номер 1820884501:11:001:8100 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

7. Затвердити гр. Романчук Валентині Олександрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: Житомирська область Бердичівський район с. Озадівка вул. Космонавтів,3.

7.1 Передати у власність гр. Романчук Валентині Олександрівні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об'єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Озадівка вул. Космонавтів,3, кадастровий номер 1820884501:11:005:8097 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК