Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «Райгородоцьке»

Дата: 21.06.2024 15:41

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Проект  РІШЕННЯ

Сорок четверта  сесія                с. Райгородок                               VIII скликання

від 00.06.2023 року                                                                                        №

Про  передачу в оренду земельної

ділянки ПП «Райгородоцьке»

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 93, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши звернення директора ПП «Райгородоцьке», та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер 1820885201:04:001:8148 цільове призначення  (02.01) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .

2. Зареєструвати право комунальної власності на дану земельну ділянка кадастровий номер 1820885201:04:001:8148, площею 0,2500га.

3. Передати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "РАЙГОРОДОЦЬКЕ" земельну ділянку комунальної власності, із земель житлової та громадської забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років (кадастровий  1820885201:04:001:8148) площею 0,2500га за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Райгородок, вулиця Зарічна, 20, на якій розташовані на праві приватної власності об’єкти нерухомого майна, та встановити розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю. на підписання договору оренди земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК