Про ініціювання співробітництва територіальних громад

Дата: 13.05.2024 13:35

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

-- травня 2024 року                                                                      №

Про ініціювання співробітництва

територіальних громад

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою покращення економічного розвитку громади, враховуючи необхідність забезпечення ефективного використання ресурсів, прагнучи до надання якісних послуг, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Ініціювати співробітництво між Райгородоцькою територіальною громадою через Райгородоцьку сільську раду та Чуднівською територіальною громадою через Чуднівську міську раду у сферах житлово-комунального господарства, поводження з твердими побутовими відходами та екології у формі реалізації спільних проектів.
  2. Затвердити попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад у сферах житлово-комунального господарства, поводження з твердими побутовими відходами та екології у формі реалізації спільних проектів (додається).
  3. Внести на розгляд чергової сесії сільської ради питання про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Сільський голова                                                      Максим САМЧИК

до рішення виконавчого комітету

від                  2024 року  №

Попередній висновок

1. Субєкт внесення пропозиції: сільський голова Самчик М.Ю.
  2. Дата внесення пропозиції: 16.05.2024 року
  3. Потенційні суб’єкти співробітництва: Райгородоцька сільська рада, Чуднівська міська рада.
  4. Мета співробітництва: покращення економічного розвитку громад.
  5. Обгрунтування доцільності співробітництва: забезпечення ефективного використання ресурсів, надання якісних послуг, ефективного виконання органами місцевого самоврядування визначених законом повноважень.
  6. Сфера здійснення співробітництва: житлово-комунальне господарство, поводження з твердими побутовими відходами , екологія.
  7. Форма співробітництва: реалізація спільних проектів.
  8. Очікувані фінансові результати співробітництва: реалізація спільних проектів на умовах співфінансування та залучення додаткових джерел фінансування, збільшення бюджетних надходжень та економічний розвиток в цілому.
  9. Інші умови співробітництва: співфінансування та залучення додаткових джерел фінансування для реалізації спільних проектів.
  10. Висновок: пропозиція щодо ініціювання співробітництва територіальних громад відповідає інтересам та потребам Райгородоцької сільської територіальної громади.