Конкурс малюнку, присвяченому Дню захисту дітей на тему: «Моя дитяча мрія»

Дата: 06.05.2024 15:35

Умови конкурсу малюнку, присвяченому Дню захисту дітей           на тему: «Моя дитяча мрія»

1. Мета та завдання Конкурсу

1.1. Головна мета Конкурсу – формування творчого потенціалу, привертання уваги суспільства до різних категорій дітей області, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та з числа внутрішно переміщених осіб.

1.2. Основні завдання Конкурсу:

• акцентування уваги дітей та підлітків на світосприйнятті, вираженні своїх переживань, мрій та надій на майбутнє через малюнок;
  • активізація та сприяння розвитку їх творчого потенціалу;
  • виявлення та підтримка талановитих дітей;
  • заохочення найобдарованіших та привітання з Днем захисту дітей.

2. Організація Конкурсу

2.1. Конкурс організовує та проводить Служба у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації за участю районних військових адміністрацій, сільських, селищних, міських рад.

2.2. Конкурс проводиться у два етапи:

• І етап – відбірковий тур: з 1 по 19 травня 2024 року;
  • ІІ етап – фінальний тур та оголошення переможців: з 20 по 31 травня 2024 року.

3. Умови участі в Конкурсі

3.1 Учасниками Конкурсу є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (вихованці прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, дітей, які перебувають під опікою/піклуванням), у тому числі які є внутрішньо переміщеними особами, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

3.2. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

3.3. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

3.4. Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам.

3.5. Роботи можуть використовуватися організаторами Конкурсу для різноманітних виставок та заходів.

4. Вимоги до малюнків

4.1. На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

4.2. Розмір роботи: формат А-4.

4.3. Роботи не оформлювати наклейками, малюнки не мають бути зім'яті або згорнуті.

4.4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

• назву роботи;
  • прізвище, ім’я, по батькові та вік автора;
  • ПІБ законних представників, батьків та інших осіб;
  • форма влаштування (ПС, ДБСТ, опіка/піклування, біологічна сім’я);
  • назва територіальної громади, на території якої проживає учасник Конкурсу;
  • один учасник може представити лише одну роботу.
  • вказати назву Конкурсу «Моя дитяча мрія».

5. Критерії оцінювання конкурсних робіт

Конкурсні роботи оцінюють за такими критеріями:

• відповідність роботи тематиці конкурсу;
  • практичне значення;
  • втілення творчої ідеї та задуму автора;
  • оригінальність виконання роботи;
  • ступінь самостійності автора під час виконання роботи.

6. Відбірковий тур Конкурсу (І етап)

6.1. Організаторами відбіркового етапу Конкурсу є сільські, селищні, міські ради Житомирської області.

6.2. Для оцінювання малюнків та визначення переможців відбіркових місцевих турів Конкурсу журі із представників сільських, селищних, міських рад визначає роботи, що посіли І, ІІ і ІІІ місця.

6.3. Рекомендується провести виставки кращих робіт учасників Конкурсу, розмістити публікації про проведення Конкурсу та його переможців у місцевих ЗМІ, поширювати відповідну інформацію на офіційних сайтах та соціальних мережах організаторів.

6.4. Для участі у фінальному турі Конкурсу не пізніше  20 травня поточного року роботи переможців відбіркового туру Конкурсу, що посіли І, ІІ і ІІІ місця, організатори направляють на адресу Служби у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014.

7. Фінальний тур Конкурсу (ІІ етап)

7.1. Проведення фінального туру Конкурсу організовує Служба у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації: у період з 20 по 25 травня.

7.2. Для визначення переможців фінального туру Конкурсу не пізніше ніж              25 травня проводиться оцінювання творчих робіт членами журі.

7.3. Журі визначає роботи, що посіли І, ІІ і ІІІ місця. Урочисте нагородження переможців та призерів фінального туру Конкурсу цінними подарунками відбудеться в межах відзначення Дня захисту дітей.

7.4. Про дату, час та місце нагородження переможців організаторами Конкурсу буде повідомлено додатково.

7.5. Списки переможців і призерів оприлюднюються у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті та соцмережах організаторів Конкурсу.