У Райгородоцькій громаді пройшли заходи,присвячені 38-ій річниці Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2024 17:16

26 квітня, 38 років тому, сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства - вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Наслідки цієї трагедії протягом років після неї забрали тисячі життів та підірвали здоров'я тисяч людей. Неоціненний подвиг персоналу ЧАЕС, пожежників, будівельників, учених, медиків, усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії. Серед них -чимало жителів Райгородоцької громади.

Сьогодні у закладах освіти Райгородоцької громади пройшли заходи,присвячені 38-ій річниці трагедії.

На знак вшанування загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків ліквідаторам катастрофи в селах Озадівка та Мирне.