З початку тижня поліцейські задокументували кілька фактів незаконного зберігання заборонених речовин у Бердичеві

Дата: 08.04.2024 09:15

4 квітня оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу, працюючи на території обслуговування, виявили у 27-річного жителя Райгородоцької громади пакунок із порошкоподібною речовиною.

Днем раніше поліцейські за схожих обставин виявили згортки з кристалічними речовинами у 32-х та 41-річних бердичівлян.

Працівники слідчо-оперативних груп задокументували обставини у кожному з випадків та вилучили виявлене, яке в подальшому направлять для проведення експертизи.

Усі троє власників речовин пояснили поліцейським, що зберігали їх для особистого споживання.

У рамках досудових розслідувань, розпочатих за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України, поліцейські з’ясовують походження виявлених речовин.

Слід зазначити, що такі протиправні дії караються від штрафу до 5 років обмеження волі.

Бердичівський районний відділ поліції