В Райгородоцькій громаді відбувся четвертий молитовний сніданок

Дата: 02.04.2024 10:25

01 квітня в Райгородоцькій громаді відбувся четвертий молитовний сніданок, який об’єднав присутніх у спільній молитві за Україну.

Розпочався захід зі спільного виконання Гімну України. Далі хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Захисників та мирних мешканців України, які загинули внаслідок російської агресії.

Під час зустрічі молилися за полеглих воїнів та їх сім’ї, за воїнів, які нині звільняють нашу державу від російських окупантів, за зцілення військових, за медиків, капеланів, волонтерів та Перемогу України.

Спільна молитва має велику силу, тому віримо, що з Божою поміччю наша головна мрія та молитовна потреба - перемога над ворогом, стане дійсністю.