Про відмову

Дата: 28.03.2024 15:38

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Проект РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                с.Райгородок                         VIII скликання

від 00.04.2024 року                                                                                 №

Про відмову

Розглянувши звернення громадянина Борисовського Богдана Вадимовича та відповідно до ст.12,116,118,121, п5. ст 27 Розділ X ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ Земельного Кодексу України, ст.25,26,27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

Відмовити гр. Борисовському Богдану Вадимовичу, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 2,00 га.,  у зв’язку з п5. ст 27 Розділ X ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ Земельного Кодексу України, а саме: безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється. Та   до заяви не додано графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, що передбачено ст 118 Земельного кодексу України. Передбачено що особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом землеустрою щодо її відведення, звертається з клопотанням про надання дозволу на його розробку до  органу місцевого самоврядування.

У клопотанні зазначаються орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки

Сільський голова                             Максим САМЧИК