Про затвердження проекту землеустрою зміни цільового призначення

Дата: 28.03.2024 15:34

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Проект РІШЕННЯ

Сорок друга  сесія                    с.Райгородок                             VIIІ скликання

від   00.04.2024року                         №

Про затвердження проекту землеустрою

зміни цільового призначення

Відповідно до ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій» ст., 12,20,125,126,186,1861 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву директора СФГ «Світлана» Володимира Сінька, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове  призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства » (01.03) на «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (01.01) площею 2,0000 га Селянсько-фермерське господарство «Світлана» яка розташована за межами населених пунктів на території Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області  за межами с.ЛісоваСлобідка.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності  кадастровий номер: 1820884500:13:000:0015, власник: Селянсько-фермерське господарство «Світлана»  площею 2,0000 га за адресою: територія Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області  за межами населеного пункту села Лісова Слобідка з «для ведення особистого селянського господарства» на «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».
  3. Рекомендувати директору Селянсько-фермерське господарство «Світлана»  зареєструвати зміну цільового призначення вказаної земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Сільський голова                                                             Максим САМЧИК