Про проведення земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Дата: 28.03.2024 15:29

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Проект РІШЕННЯ

Сорок перша    сесія              с.Райгородок                        VIIІ скликання

від    00.03.2024 р.                                                                                  №

Про проведення земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та ïx обтяжень» розглянувши документацію, підготовлену до земельних торгів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виставити на земельні торги у формі електронного аукціону - право оренди на земельну ділянку комунальної власності водного фонду, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом (ставок), загальною площею 6,9000га, кадастровий номер 1820880600:02:000:0312, у тому числі під водним плесом — 6,9000га, для    рибогосподарських    потреб,  що  розташована за межами села Бистрик на території Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області. Оголосити земельні торги у формі електронного аукціону на продаж права оренди на вказану земельну ділянку.
  2. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати, мінімальний крок торгів та інші умови користування земельною ділянкою, а саме:
    • річна орендна плата становить: 20 948  грн. 23 коп., (12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки);
    • крок торгів: 209 грн.4 8 коп. (1% стартової ціни лота);
    • гарантійного внеску за лотом становить : 6 284 грн. 47коп. (30% стартового розміру річної орендної плати).
    • грошова оцінка земельної ділянки становить 174 568 грн. 56коп.
    • переможця земельних торгів:
  • провести  оплату  придбаного  лота у    порядку  та строки,    визначені чинним законодавством;
  • сплачувати орендну плату за водний об’єкт  площею  6,9000га, відповідно до Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти, затвердженої Наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 28.05.2013 № 236
  • забезпечити   використання  земельної   ділянки    згідно  її             цільовогопризначення;
  • здійснити державну реєстрацію права користування земельної ділянки.
  1. За результатами електронних торгів, передати переможцю торгів земельну ділянку у користування на умовах, визначених в договорі оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.
  2. Встановити строк оренди земельної ділянки  25 років.
  3. Уповноважити сільського голову Максима Самчика затвердити протокол результатів земельних торгів та підписати договір оренди землі.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                   Максим САМЧИК