Про звернення депутатів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля

Дата: 19.03.2024 15:20

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                       с. Райгородок                            VIIІ скликання

від 15.03.2024 року                                                                                       № 1061

Керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно до ст.117 Земельного кодексу України, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля

з клопотанням передачі земельної ділянки державної власності в комунальну власність громади (текст звернення додається).

2. Доручити Райгородоцькому сільському голові підписати звернення.

3. Надіслати текст звернення до Кабінету Міністрів України.

Сільський голова                                                 Максим САМЧИК

Додаток до рішення

сільської ради

від 15.03.2024 № 1061

Звернення депутатів Райгородоцької сільської ради

Бердичівського району Житомирської області про передачу земельної ділянки державної власності в комунальну власність громади

Шановний Денисе Анатолійовичу!

На території Райгородоцької (бувших Радянської та Романівської) сільської ради Бердичівського району Житомирської області знаходиться земельна ділянка загальною площею 251,8211 га (кадастровий номер 1820885000:06:000:0510), яка зареєстрована в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, як державна власність, в особі Житомирської обласної державної адміністрації та відноситься до земель оборони.

Військова частина А2128, яка користувалась цією земельною ділянкою була розформована у 2004 році. До розформування вищезазначеної військової частини, дана земельна ділянка використовувалась під розміщення аеродрому. На сьогоднішній день, дана земельна ділянка не використовується за цільовим призначенням, а до недавнього часу оброблялась сторонніми особами без відповідних дозвільних документів для отримання прибутку, що в свою чергу призводило до значних втрат місцевого бюджету.

Наша територіальна громада налагоджує співпрацю в рамках міжмуніципального співробітництва з країнами Європейського Союзу і вже сьогодні отримала інвестиційну пропозицію від голландської компанії «Ybema Staal-Bouw Projects» спільно з ABM-AMRO Bank (Нідерланди) щодо будівництва на цій земельній ділянці промислово-виробничого комплексу глибокої переробки твердих побутових відходів та виробництва продуктів харчування в замкнутому циклі безвідходного екологічно чистого виробництва з максимальною доданою вартістю та створенням близько 350 нових робочих місць прямої зайнятості. Обсяг інвестицій становитиме близько 140 млн. євро.

З огляду на викладене та з метою ефективного використання землі, Райгородоцька сільська рада Бердичівського району Житомирської області звертається з клопотанням про передачу в комунальну власність земельної ділянки державної власності площею 251,8211 га (кадастровий номер 1820885000:06:000:0510) в порядку статті 117 Земельного кодексу України.

З повагою та за дорученням депутатів

Сільський голова                                                                    Максим САМЧИК