Про надання одноразової грошової допомоги

Дата: 11.03.2024 10:23

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                           с.Райгородок                           VIII скликання

від      .2024 року

Про надання одноразової грошової допомоги

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми соціальної підтримки осіб, постраждалих внаслідок військової  агресії (російсько-української війни), затвердженої рішенням Райгородоцької сільської ради від 27.05.2022 р. № 602,  враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати одноразову грошову допомогу гр. Лівіцькому Руслану Івановичу жителю села Райгородок в сумі 5000грн. (п'ять тисяч гривень) на лікування в зв'язку з пораненням, отриманим в зоні бойових дій.
  2. Надати одноразову грошову допомогу гр. Гончаренку Якову Ігоровичу жителю села Романівка в сумі 5000грн. (п'ять тисяч гривень) на лікування в зв'язку з пораненням, отриманим в зоні бойових дій.
  3. Надати одноразову грошову допомогу гр. Бондарчук Лесі Павлівні в зв'язку зі зникненням безвісти   сина Андрійчука Олександра Вікторовича - учасника бойових дій (російсько-української війни), зареєстрованого у селі Бистрик, в сумі _____грн. (______ тисяч гривень).
  4. Надати одноразову грошову допомогу гр. Машковичу Андрію Дмитровичу в зв'язку зі зникненням безвісти   брата  Машковича Станіслава Дмитровича - учасника бойових дій (російсько-української війни), зареєстрованого у селі Бистрик, в сумі _____грн. (______ тисяч гривень).
  5. Відділу соціального захисту населення сільської ради забезпечити виплату грошової допомоги.

Сільський голова                                                   Максим САМЧИК