Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану
-
- РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
від року с.Райгородок №___
Про створення координаційної групи з питань
визначення потреб населення Райгородоцької
сільської ради у соціальних послугах
під час дії на території України воєнного стану
Відповідно до Конституції України, Закону України «Про соціальні послуги» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 року № 130-Н «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах», керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою збору, узагальнення та аналізу інформації про наявність на території Райгородоцької сільської ради вразливих груп населення, осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, про потреби у соціальних послугах, виконавчий комітет сільської ради
ВИРІШИВ:
1. Створити координаційну групу з питань визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану (далі – координаційна група) та затвердити її персональний склад (додаток 1).
2. Затвердити Положення про координаційну групу з питань визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану (додаток 2).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника сільського голови Олега КОРІНЕНКА.
Сільський голова Максим САМЧИК
ъ
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
Райгородоцької сільської ради
від року № ____
Склад
координаційної групи з питань визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану
Олег КОРІНЕНКО - перший заступник сільського голови, голова
Координаційної групи;
Ніна СЕМЕНЮК - начальник відділу соціального захисту населення,
заступник голови Координаційної групи;
Наталія КОЗАК - головний спеціаліст відділу соціального захисту
населення, секретар Координаційної групи;
Члени координаційної групи:
Світлана БАРАНОВСЬКА - секретар сільської ради;
Неля ПУХА - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту;
Оксана ПАЛІЙ - директор Райгородоцького ЦПМСД;
Оксана КАРАНДЮК - директор КУ «ЦСП Райгородоцької сільської
ради»;
Лариса САВЕНКО - начальник служби у справах дітей;
Наталія МЕЛЬНИЧУК - начальник фінансового відділу;
Дмитро ПАВЛЮК - поліцейський офіцер громади (за згодою);
Олександр КОЛОМІЄЦЬ - поліцейський офіцер громади (за згодою);)
Максим КАПУСТИНСЬКИЙ - староста;
Інна НАГОРНЮК - староста;
Таїса АЧМУЛІНА - староста;
Тетяна КУЗЬМИЧ - староста;
Максим КАПРАЛЮК - староста;
Ольга МАЗУР - староста;
Мирослава ШНАЙДЕР - староста.
Секретар сільської ради Світлана БАРАНОВСЬКА
Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
Райгородоцької сільської ради
від 15.02.2024 року № ___
ПОЛОЖЕННЯ
про координаційну групу з визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану
І. Загальні положення
1. Координаційна група з визначення потреб населення Райгородоцької сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану (далі – координаційна група) є консультативно- дорадчим органом.
2. Положення про координаційну групу розроблено відповідно Конституції України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, Закону України «Про соціальні послуги» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587 «Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 року № 130-Н «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах», та іншими нормативно правовими актами.
3. Положення визначає порядок створення, загальні організаційні та процедурні засади діяльності координаційної групи.
4. Координаційна група проводить роботу відповідно до чинного законодавства України.
ІІ. Основні завдання та повноваження
1. У процесі роботи координаційна група дотримується наступних етапів проведення визначення потреб населення:
1.1. розгляд результатів визначення потреб населення у соціальних послугах під час дії воєнного стану;
1.2. визначення заходів для організації надання необхідних соціальних послуг, у тому числі тих, які можуть надаватися екстрено (кризово);
1.3. координація діяльності надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору, волонтерів, які залучені до надання соціальних послуг;
1.4. вчасне та оперативне реагування на зміни в тенденціях міграції населення, спроможності надавачів соціальних послуг у забезпеченні надання соціальних послуг;
1.5. розв’язання існуючих соціальних проблем, пов`язаних із воєнним станом, з якими звертаються вразливі групи населення, в тому числі через залучення інших суб’єктів, які діють на території громади.
2. Основною організаційною формою діяльності координаційної групи є засідання, які проводяться при виникненні потреби в оперативному реагуванні на актуальні потреби населення у соціальних послугах.
3. Пропозиції координаційної групи оформлюються протоколом, який підписується керівником координаційної групи та секретарем.
ІІІ. Порядок створення та організації діяльності координаційної групи
1. Персональний склад координаційної групи, Положення про неї затверджуються рішенням виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради.
2. До складу координаційної групи входять представники відділу соціального захисту населення Райгородоцької сільської ради, структурних підрозділів виконавчих органів сільської ради з питань освіти і науки, охорони здоров’я, фінансів та економіки, молоді та спорту, служби у справах дітей, соціальні менеджери, фахівці із соціальної роботи. За згодою до складу координаційної групи можуть також входити представники територіальних органів (підрозділів) Національної поліції України, надавачів, отримувачів соціальних послуг та їхніх об’єднань, громадських об’єднань, в тому числі осіб з інвалідністю, благодійних, релігійних організацій, представники вразливих груп населення, депутати сільської ради, волонтери та представники інших зацікавлених сторін.
3. Організаційною формою діяльності координаційної групи є засідання, які скликаються головою координаційної групи за необхідністю, та правомочні, якщо в них беруть участь не менше 50% від загального складу її членів.
4. Рішення координаційної групи приймається більшістю голосів від числа членів, які присутні на засіданні, шляхом відкритого голосування. За умови рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови координаційної групи.
ІV. Повноваження керівника та інших членів координаційної групи
1. Керівник координаційної групи:
- скликає комісію;
- головує на засіданнях;
- підписує протокол та інші документи.
Засідання координаційної групи веде голова, а у разі його відсутності – заступник голови робочої групи.
2. Секретар координаційної групи:
- веде діловодство;
- веде протоколи засідань;
- підписує разом з головою робочої групи протоколи засідань.
3. Члени координаційної групи:
- приймають рішення щодо організації роботи робочої групи;
- вивчають матеріали, надані для проведення визначення потреб населення у соціальних послугах;
- аналізують результати проведення визначення потреб населення у соціальних послугах;
- вносять пропозиції щодо покращення якості надання соціальних послуг.
Секретар сільської ради Світлана БАРАНОВСЬКА