Про скликання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 12.02.2024 13:40

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 12.02.2024 року                     с.Райгородок                                      19

Про скликання виконавчого
комітету сільської ради

У відповідності статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати виконавчий комітет  14 лютого 2024 року о  15.00 годині в малій залі адмінприміщення за адресою м.Бердичів, пл.Соборна, 23.

На розгляд виконкому внести  питання:

1. Про звіт поліцейських офіцерів громади щодо забезпечення законності та правопорядку на території Райгородоцької сільської ради у 2023 році.
  2. Про стан організації надання адміністративних  послуг   відділом «Центр надання адміністративних послуг – Дія» Райгородоцької сільської ради.
  3. Про визначення уповноважених щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами, які проживають на території Райгородоцької сільської ради  та є особами з інвалідністю I чи II групи,  особами, які потребують постійного догляду, що здійснюється одним із членів сім’ї, дітьми з інвалідністю до 18 років, особами з інвалідністю, які визнані судом недієздатними
  4. Про затвердження  середньої вартості ритуальних послуги для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали на території  Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області.
  5. Про надання Бердичівському міськрайонному суду подання органу опіки та піклування Райгородоцької сільської ради про можливість звільнення Слюсар О.В. від обов'язків опікуна малолітньої Савельєвої Д.Ю. та можливість призначення її опікуном Слюсаря С.В.
  6. Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Райгородоцької  сільської ради у соціальних послугах під час дії на території України воєнного стану.
  7. Про утворення робочої групи з питань визначення потреб населення Райгородоцької сільської  ради у соціальних послугах
  8. Про створення комісії Райгородоцької сільської ради для перевірки фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб на території громади.
  9. Про затвердження перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Райгородоцької сільської ради до 2027 року.
  10. Про зняття з квартирного обліку.
  11. Про постановку на позачерговий квартирний облік учасника бойових дій.
  12. Про постановку на квартирний облік учасника бойових дій.
  13. Про перелік громадських робіт.
  14. Про надання дозволу на дарування квартири неповнолітньому.
  15. Про надання одноразової грошової допомоги  в рамках Програми «Турбота».
  16. Про надання одноразової грошової допомоги.
  17. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна в садоводу товаристві «Автомобіліст».
  18. Про погодження надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.
  19. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень.
  20. Про затвердження плану евакуації населення Райгородоцької сільської ради.

Сільський голова                                                  Максим САМЧИК