Дата: 16.01.2024 11:18

Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією “Українська асоціація молодіжних рад” та партнерами організовує стратегічний форум “Без питань” для представників обласних МКДО. Мета заходу посилити активну взаємодію та спільну роботу представників обласних молодіжних рад, учнівства та студентства, сформувати бачення молодіжних рад очима молоді з лав ЗСУ, створення та оновлення типових документів обласних МКДО, підвищення рівня їх спроможності через взаємодію з партнерами в умовах війни.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XwA7Yy2Fk3kNNPhd8.

Контактна особа: Тетяна Ненчинська, секретар Правління громадської організації “Українська асоціація молодіжних рад”, тел. 098 584 77 76