Бердичівська поліція встановлює обставини ДТП поблизу с. Райгородка

Дата: 22.12.2023 09:37

Дорожньо-транспортна пригода сталась 21 грудня близько 8:30 на 13 км автошляху Бердичів – Хмільник – Літин. Травми отримали двоє людей, серед них — дитина.

Попередньо, водійка автомобіля "Hyundai", 37-річна жителька м. Києва, рухаючись у напрямку м. Хмільника, не вибрала безпечну швидкість руху, не впоралась з керуванням та виїхала на смугу зустрічного руху. Там сталося зіткнення з автомобілем "ВАЗ-2111402" під керуванням 44-річного жителя Житомирського району. Після зіткнення іномарка виїхала за межі дорожнього полотна та потрапила у кювет.

У результаті ДТП водійка іномарки та її пасажирка, 8-річна дівчинка, отримали травми різного ступеня тяжкості. Жінка була доставлена до Бердичівської міської лікарні, а дитина — до обласної дитячої лікарні. Обидві перебувають у реанімаційних відділеннях.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ, триває з’ясування всіх обставин події.

Шановні водії! Під час кермування суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху та заходів безпеки. Враховуйте погодні умови та стан дорожнього полотна. Обирайте таку швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації. При потребі виконати маневр, не забувайте переконатися, що це буде безпечно для всіх учасників руху.

Бердичівський районний відділ поліції