Відбулося чергове пленарне засідання Райгородоцької сільської ради

Дата: 13.12.2023 20:45

12 грудня відбулося чергове пленарне засідання Райгородоцької сільської ради.

На початку сесії сільської ради представники Бердичівського РТЦК та СП вручили рідним загиблих воїнів їх портрети: Ставіцького Дмитра Вікторовича, Сича Олега Олександровича, Медведчука Олександра Васильовича, Сігіди Сергія Володимировича, Маюна Ярослава Анатолійовича, Паламарчука Олександра Сергійовича, Фомілярського Артема Валентиновича. Також представник 26-ї окремої артилерійської бригади передав сестрі Ярослава Маюна відзнаку військової частини, якою Ярослав Анатолійович був нагороджений посмертно.

Присутні вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Всі 26 питань, включених до порядку денного, були попередньо розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій. Так, депутати затвердили низку місцевих цільових програм, внесли зміни до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2023 рік та прийняли бюджет Райгородоцької сільської територіальної громади на 2024 рік.

Також на сесії було прийнято важливі рішення з майнових та земельних питань.