Про проведення земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Дата: 08.12.2023 12:13

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцята дев’ята   сесія                  с.Райгородок   VIII скликання

від 12.12.2023 року                                                                                      №

Про проведення земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та ïx обтяжень» розглянувши документацію, підготовлену до земельних торгів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Включити в Перелік земельних ділянок, право оренди яких буде продано на земельних торгах у 2024 році земельну ділянку комунальної власності водного фонду, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом (ставок), загальною площею 7,3560га, кадастровий номер 1820880200:02:000:0004, у тому числі під водним плесом — 5,1708га, для    рибогосподарських    потреб,  що  розташована за межами села Андріяшівка на території Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області. Оголосити земельні торги у формі електронного аукціону на продаж права оренди на вказану земельну ділянку.
  2. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати, мінімальний крок торгів та інші умови користування земельною ділянкою, а саме:
    • річна орендна плата становить: 21 241 грн. 19 коп., безПДВ, (12%віднормативноїгрошовоїоцінкиземельноїділянки);
    • крок торгів: 2 124 грн. 12коп. (10% стартової ціни лота);
    • гарантійного внеску за лотом становить : 6 372 грн. 36коп. (30% стартового розміру річної орендної плати).
    • грошова оцінка земельної ділянки становить 177 009 грн. 90коп. без ПДВ.
    • ти переможця земельних торгів:
  • провести  оплату  придбаного  лотау    порядку  тастроки,    визначені чиннимзаконодавством;
  • сплачувати орендну плату за водний об’єкти  площею  5,1708га, відповідно до Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти, затвердженої Наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 28.05.2013 № 236
  • забезпечити   використання  земельної   ділянки    згідно  її             цільовогопризначення;
  • завласнікоштиздійснитидержавнуреєстраціюправакористуванняземельноїділянки.
  1. Зарезультатамиелектроннихторгів,передатипереможцюторгівземельнуділянкуу користуванняна умовах,визначенихв договоріорендиземлів комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.
  2. Встановитистрокорендиземельноїділянки  25років.
  3. Уповноважити сільського голову Максима Самчика затвердити протокол результатівземельних торгів та підписатидоговірорендиземлі.
  4. Уповноважити начальника відділу з юридичних питань та комунального майна Вороновича С.М. опублікувати оголошення про проведення земельних торгів в ЄТС.
  5. Контрользавиконаннямрішенняпокластинапостійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                   Максим САМЧИК