Відбулось чергове засідання виконкому: які рішення прийняли?

Дата: 16.11.2023 20:16

Сьогодні члени виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради під час чергового засідання розглянули та прийняли рішення з 20 питань порядку денного.

Засідання пройшло активно і плідно, зі жвавим обговоренням та внесенням пропозицій.

Зокрема, про стан медичного обслуговування жителів громади проінформувала директор КНП «Райгородоцький ЦПМСД» Оксана Палій.

Далі секретар сільської ради Світлана Барановська доповіла про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом сільської ради та його посадовими особами.

З метою надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за/ або насильства за ознакою статі, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики було прийнято рішення про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги таким особам та затверджено Положення про неї.

Також члени виконкому, заслухавши Ларису Савенко - завідуючу служби у справах дітей, прийняли ряд важливих рішень у сфері захисту прав дітей.

Окрім того розглянуто питання:

✅про присвоєння та упорядкування поштових адрес в населених пунктах громади;

✅про надання згоди на оформлення договору дарування частини житлового будинку та земельних ділянок неповнолітньому

✅затверджено план заходів Райгородоцької територіальної громади на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

✅розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги.