Про продовження трудового договору (контракту) з Ковальчук Т. Ю.

Дата: 06.11.2023 15:50

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Тридцять восьма сесія                                                                 VIІI скликання

від                2023р.                                                                                         №

Про продовження трудового договору

(контракту) з Ковальчук Т. Ю.

Відповідно до ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  керуючись п.5.2.3 Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Райгородоцької сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити  з  директором  Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Райгородоцької сільської ради  Ковальчук Тетяною Юріївною термін дії строкового трудового договору (контракту) укладеного з Бердичівською районною радою 02 січня 2019р., без проведення конкурсу, строком на чотири роки, шляхом укладання додаткової угоди до цього контракту.
  2. Уповноважити Райгородоцького сільського голову Самчика М.Ю. на укладання додаткової угоди до контракту з Ковальчук Т.Ю.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК

ЗВІТ директора КУ ІРЦ