Озадівський ліцей відзначив своє 30 –річчя

Дата: 07.10.2023 12:02

Святково, урочисто та водночас тепло і по- домашньому Озадівський ліцей відзначив своє 30 –річчя. В залі були присутні почесні гості та випускники , які з трепетом і словами великої вдячності згадували шкільні роки. З нагоди ювілею з вітальними словами до шкільної родини звернулись сільський голова Максим Самчик , начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Неля Пуха, староста Озадівського старостинського округу Мирослава Шнайдер та випускники, побажавши ліцею процвітання та успіхів. Роки становлення школи згадали й почесні гості, які заклали фундамент сучасного ліцею – Гусар Людмила Михайлівна та Коваль Микола Миколайович.

«За ці 30 років школа виросла до сучасного освітнього закладу, випустивши після 11класу у світ 451 випускника, які є справжніми громадянами України і приносять користь нашій державі»- зазначила директор школи Алла Ковальчук. А все завдяки тому, що основою ліцею є творчий, дружній колектив.

Дякуємо вчителям, учням, спонсорам та всім небайдужим, хто допомагає робити Озадівський ліцей кращим!

З ювілеєм, ліцею!