Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки ( паю)

Дата: 26.09.2023 08:48

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тридцять сьома сесія                                                                               VIIІ скликання

від   21.09.2023року                                                                       № 930

Про затвердження технічної документації

із землеустрою та виділення в натурі ( на місцевості)

земельної ділянки ( паю)

Відповідно до ст. ст. 26,33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12,22 Земельного кодексу України, ст. ст. 5,7,9 Закону України « Про порядок виділення в натурі ( на місцевості ) земельних ділянок власникам земельних часток  ( паїв )», розглянувши заяви громадян та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості),

для ведення особистого селянського господарства площею 1,9944 га, на території Райгородоцької сільської ради.

1.1 Виділити в натурі та передати у спільну сумісну власність громадянам Бондарчук Олені Махутівні, Мельнику Анатолію Миколайовичу земельну ділянку (пай) сільськогосподарського призначення реформованого КСП «Україна» загальною площею 1,9944 га, кадастровий номер 1820880600:01:000:0330 для ведення особистого селянського господарства.

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства громадянам  Надворній Наталії Борисівні, Герасименко Катерині Миколаївні  площею 1,2010 га, на території  Гардишівського старостинського  округу, Райгородоцької сільської ради за межами населених пунктів.

2.1. Виділити в натурі та передати у спільну сумісну власність громадянам Надворній Наталії Борисівні, Герасименко Катерині Миколаївні     земельну ділянку (пай) сільськогосподарського призначення реформованого ПКА «Світанок» загальною площею  1,2010  га, кадастровий номер 1820881800:03:000:0486  для ведення особистого селянського господарства на території Райгородоцької  сільської ради за межами населених пунктів.

3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення

особистого селянського господарства громадянам  Надворні Наталії Борисівні, Герасименко Катерині Миколаївні     площею 0,5897 га, на території  Гардишівського старостинського  округу Райгородоцької сільської ради за межами населених пунктів.

3.1. Виділити в натурі та передати у власність громадянам Надворні Наталії Борисівні, Герасименко Катерині Миколаївні     земельну ділянку (пай) сільськогосподарського призначення реформованого ПКА «Світанок» загальною площею 0,5897 га, кадастровий номер 1820881800:05:000:0526  для ведення особистого селянського господарства на території Райгородоцької  сільської ради за межами населених пунктів.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК