Про скликання 37 сесії  VIII скликання

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН
                                 ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

сільського голови

від 18.09.2023  року                       с.Райгородок                                       № 63

Про скликання 37 сесії  VIII скликання

Відповідно  до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять сьому сесію  сільської ради восьмого скликання  21 вересня  2023 року о 14.00  годині в адмінприміщенні за адресою м.Бердичів, площа Соборна, 23.

На розгляд сесії внести  питання:

1. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської ради на 2023 рік.
  2. Про затвердження фінансового плану КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад на 2024 рік.
  3. Про затвердження фінансового плану КНП «Стоматологічна поліклініка Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад на 2024 рік.
  4. Про затвердження Програми «Пам'ять».
  5. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Військове містечко в с.Романівка
     Бердичівського району, Житомирської області».
  6. Про програму підвищення безпеки дорожнього руху Райгородоцької сільської ради  на 2023-2025 роки.
  7. Про затвердження рішення виконавчого комітету.
  8. Про затвердження мережі закладів освіти Райгородоцької сільської ради на 2023-2024 навчальний рік
  9. Про продовження трудового договору (контракту) з Ковальчук Т. Ю.
  10. Про приватизацію нежитлової будівлі шляхом викупу.
  11. Про затвердження платних послуг з тарифами КНП«Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад
  12. Про звернення депутатів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області до голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І.
  13. Про перейменування вулиць в с.Бистрик.
  14. Земельні питання

Сільський голова                                           Максим САМЧИК