Про звернення депутатів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області до голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І.

Дата: 14.09.2023 14:31

• РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Тридцять сьома  сесія                                                                     VIIІ скликання

від                                                                                                                  №

Керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно до ст.117 Земельного кодексу України, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І. з клопотанням передачі земельної ділянки державної власності в комунальну власність громади (текст звернення додається).

2. Доручити Райгородоцькому сільському голові підписати звернення.

3. Надіслати текст звернення до Житомирської обласної державної адміністрації.

Сільський голова                                                 Максим САМЧИК

Додаток до рішення Райгородоцької

сільської ради від ______ №_

Звернення депутатів Райгородоцької сільської ради

Бердичівського району Житомирської області про передачу земельної ділянки державної власності в комунальну власність громади

Шановний Віталію Івановичу!

На території Райгородоцької (бувших Радянської та Романівської) сільської ради Бердичівського району Житомирської області знаходиться земельна ділянка загальною площею 251,8211 га (кадастровий номер 1820885000:06:000:0510), яка зареєстрована в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, як державна власність, в особі Житомирської обласної державної адміністрації та відноситься до земель оборони.

Інформуємо, що військова частина А2128, яка користувалась цією земельною ділянкою була розформована у 2004 році. До розформування вищезазначеної військової частини, дана земельна ділянка використовувалась під розміщення аеродрому. На сьогоднішній день, земельна ділянка перебуває в постійному користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу м.Житомир та використовується не за цільовим призначенням. На земельній ділянці відсутні будь-які об’єкти нерухомого майна, вона розорена та обробляється сторонніми особами без відповідних дозвільних документів для отримання прибутку, що в свою чергу призводить до значних втрат місцевого бюджету.

З метою ефективного використання землі, Райгородоцька сільська рада Бердичівського району Житомирської області звертається до Вас з клопотанням про припинення Квартирно-експлуатаційному відділу м.Житомир права постійного користування земельною ділянкою державної власності площею 251,8211 га (кадастровий номер 1820885000:06:000:0510) та передачу її в комунальну власність в порядку статтей 117, 144 Земельного кодексу України. В подальшому, сільська рада має намір реалізувати інвестиційний проект (створення індустріального парку) з метою покращення інвестиційного клімату в Бердичівському районі.

За дорученням депутатів

Райгородоцької сільської ради