Про затвердження робочого проекту  «Капітальний ремонт дорожнього покриття  по вулиці Військове містечко в с. Романівка  Бердичівського району, Житомирської області»

Дата: 14.09.2023 14:27

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Тридцять _________                                                                              VIIІ скликання

від __.09.2023р.                                                                                     №

Про затвердження робочого проекту

«Капітальний ремонт дорожнього покриття
 по вулиці Військове містечко в с. Романівка
 Бердичівського району, Житомирської області»

Керуючись п. п. 42, 43 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 Бюджетного кодексу України,  Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 року № 560, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.3-5 :2018 «Вулиці та дороги населених пунктів »

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити робочий проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Військове містечко в с. Романівка Бердичівського району,

Житомирської області»  кошторисною вартістю 799 238 грн. 00 коп.  (Сімсот    дев’яносто дев’ять тисяч двісті тридцять вісім гривень   00 копійок).

1. Рішення від 22.06.2023 року № 838 вважати таким що втратило чинність.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК