Відбувся захід з нагоди Дня прапора і Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2023 15:44

Великий прапор, патріотичний концерт, вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації: у Райгородоцькій громаді відбувся захід з нагоди Дня прапора і Дня Незалежності України.

У 2023 році ми знову відзначаємо головне свято країни у стані повномасштабної війни, проходимо найтяжче випробування на нашу цілісність, єдність, любов до своєї Батьківщини.

Захід розпочався біля приміщення будинку культури села Райгородок з виконання патріотичної пісні та урочистого розгортання великого синьо-жовтого стягу - символу нашої держави, її оберегу. З привітальним словом звернувся до присутніх Райгородоцький сільський голова Максим Самчик: "Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності. Сьогодні Україна переживає найбільш важкі та драматичні виклики за всю свою історію. Тому й поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам'ять усім, хто загинув за Україну. Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо."

Присутні у хвилині мовчання схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи та незалежності нашої рідної землі.