Про проведения земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Дата: 21.08.2023 11:38

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тридцята шоста   сесія                  с.Райгородок                           VIII скликання

від 15.08.2023 року                                                                                      № 911

Про проведения земельних торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, керуючись статтями 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та ïx обтяжень» розглянувши документацію, підготовлену до земельних торгів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Включити в Перелік земельних ділянок, право оренди яких буде продано на земельних торгах у 2023 році земельну ділянку комунальної власності водного фонду, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом (ставок), загальною площею 14,5671 га, кадастровий номер 1820880602:04:002:0121, у тому числі під водним плесом — 9,5515 га, для    рибогосподарських    потреб,  що  розташована   в с.Житинці, на території Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області. Оголосити земельні торги у формі електронного аукціону на продаж права оренди на вказану земельну ділянку.
  2. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати, мінімальний крок торгів та інші умови користування земельною ділянкою, а саме:
    • річна орендна плата становить: 29 051 грн. 40 коп., без ПДВ, (12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки);
    • крок торгів: 2 905 грн. 14 коп. (10% стартової ціни лота);
    • гарантійного внеску за лотом становить : 8 715 грн. 42 коп. (30% стартового розміру річної орендної плати).
    • грошова оцінка земельної ділянки становить 242 095 грн. 00  коп. без ПДВ.
    • ти переможця земельних торгів:
  • провести  оплату  придбаного  лота у    порядку  та строки,    визначені чинним законодавством;
  • сплачувати орендну плату за водний об’єкти  площею  9,5515 га, відповідно до Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти, затвердженої Наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 28.05.2013 № 236
  • забезпечити   використання  земельної   ділянки    згідно  її   цільового призначення;
  • за власні кошти здійснити державну реєстрацію права користування земельної ділянки.
  1. За результатами електронних торгів, передати переможцю торгів земельну ділянку у користування на умовах, визначених в договорі оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.
  2. Встановити строк оренди земельної ділянки  25років.
  3. Уповноважити сільського голову Максима Самчика затвердити протокол результатів земельних торгів та підписати договір оренди землі.
  4. Уповноважити начальника відділу з юридичних питань та комунального майна Вороновича С.М. опублікувати оголошення про проведення земельних торгів в ЄТС.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                   Максим САМЧИК

До договору оренди землі

в комплексі з розташованим

на ній водним об’єктом

від                   2023р.

РОЗРАХУНОК

Розміру орендної плати за наданий в оренду водний об’єкт ставок площею 9,5515 га,  розташований за в селі Житинці, Бердичівського району Житомирської області на 2023рік

Характеристика водного об’єкта, згідно з  паспортом водного обєкта та документації із землеустрою.

Місцезнаходження:  село Житинці, Бердичівського району Житомирської області.

Кадастровий       номер         земельної   ділянки      на      якій   знаходиться         водний       обєкт: 1820880602:04:002:0121.

Складові формули розрахунку

Вихідні данні

По

Розмір плати за наданий в оренду водний

об’єкт ( у грн. за рік)

Фп

Фіксована середня плата за надані в оренду водні об’єкти по Україні

к1

Цілі надання водного об’єкта

рибогосподарські

потреби

K2

Тип водного об’єкта

ставок

1,1

К3

Місце знаходження водного об’єкта

в межах

населеногопункту

1,0

K4

Тип водного об’єкта за розміщенням

русловий,з можливістю

регулювання

K5

Середня глибина водного об'єкта при HПP

1,90м

K6

Відсоток  заростання водного об’єкта

Площа водного об’єкта

9,5515гектарів

Розрахунок розміру орендної плати.

По=189,7х1,2х1,1х 1,0х1,2х1,2х 1,2 х9,5515— 4 132,92грн.

(шістсот вісімдесят дві грн.10коп.).

Розрахунок проведено відповідно до Методики визначення розміру плати за надані воренду водні об’єкти, затвердженої наказом Міністерства екології та природнихресурсівУкраїнивід28.05.20l3p.№236.

(посада)     (П.І.П)