У Бердичівському районі молодик спокусився на чуже майно, тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі

Дата: 04.08.2023 08:58

До поліції звернувся 51-річний житель Райгородоцької громади із заявою про крадіжку. Чоловік повідомив, що з території його підприємства зникли дві бензопили та зварювальний апарат.

Поліцейські на місці події встановили, що майно заявника знаходилося у залізному вагончику, а невідомі потрапили всередину зірвавши навісний замок.

У результаті проведених заходів оперативники кримінальної поліції встановили причетного до події. Ним виявився 30-річний раніше судимий за майнові злочини житель с. Швайківки. Чоловік у скоєному зізнався. Поліцейські вилучили у нього частину вкрадених електроінструментів.

Нині слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, у рамках якого перевіряють причетність чоловіка до вчинення аналогічних злочинів на території району.

Бердичівський районний відділ поліції