Упродовж минулого тижня правоохоронці встановили трьох громадян, які вподобали чуже майно

Дата: 31.07.2023 16:12

Так, 26-річний житель с. Маркушів, гостюючи у 55-річного односельця викрав мобільний телефон. Однак був викритий оперативниками кримінальної поліції Бердичівського райвідділу. Мобільний телефон у молодика поліцейські вилучили.

А 52-річний житель смт Ружина забрав велосипед, який 38-річна жінка залишила біля свого робочого місця – місцевої пекарні. Чоловіка швидко розшукали дільничні офіцери Ружинського відділу поліцейської діяльності. Чужий двоколісник у нього вилучили.

У Бердичеві 21-річний раніше судимий місцевий житель потрапив до квартири 18-річної бердичівлянки через незачинене вікно та виніс звідти гроші. Причетність молодика до події встановили оперативники. Він у скоєному зізнався, а грошові кошти витратив на власні потреби.

Протиправні дії усіх трьох кваліфіковані за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Відповідно до чинного законодавства крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Бердичівський райвідділ поліції