Будьте обачними під час купівлі товарів онлайн: захистіть себе від шахраїв

Дата: 31.07.2023 08:39

До поліції звернулась бердичівлянка, яка попалась на гачок аферистів.

57-річна заявниця в одній із спільнот соціальної мережі побачила повідомлення про продаж автомобіля за привабливою ціною. Тож вона вирішила придбати транспортний засіб.

Суму завдатку за покупку (139,5 тисяч) одразу переказала на банківський рахунок, вказаний «продавцем». Згодом зв'язок із ним зник.

Нині правоохоронці проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушень осіб.

Зауважте: надзвичайно низька ціна чи надто привабливі умови продажу зазвичай свідчать про пастку, влаштовану шахраєм для довірливого покупця. Тож будьте розсудливими та уважними.

Бердичівський районний відділ поліції