Разом ми сильні: як допомогли з житлом сім’ї переселенців

Дата: 27.07.2023 08:48

Декілька місяців тому до Райгородоцького сільського голови Максима Самчика звернулась внутрішньо переміщена особа Сліпченко Роксолана Мирославівна з проханням розглянути можливість надати її сім'ї, у складі 5 осіб, тимчасове житло на території Райгородоцької громади, так як у дошкільному навчальному закладі міста Бердичева, де вони проживали, буде проводитись ремонт. Роксолана Мирославівна зазначила, що самостійні пошуки житла в місті та в громаді не дали результату. Розуміючи проблеми, з якими стикаються вимушені переселенці, та маючи щире бажання допомогти розв'язати їх, Максим Юрійович вніс дане питання на розгляд виконавчого комітету сільської ради. Члени виконкому підтримали пропозицію очільника громади та прийняли рішення про надання в тимчасове користування частини громадської будівлі (2 кімнати) в одному з обʼєктів комунальної власності громади в селі Райгородок. Наразі сімʼя облаштувалась у наданому помешканні, умовами проживання задоволена. Безумовно, окрім житла, люди, які опинилися далеко від власного дому, потребують ще і якісних послуг: соціальних, медичних, освітніх тощо. Тому для отримання медичної допомоги вони планують укласти декларацію з сімейним лікарем громади.