Про затвердження проекту землеустрою в с.Романівка вул.Бердичівська 85Б

Дата: 17.07.2023 14:23

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                 с.Райгородок                         VIIІ скликання

від   12.07.2023 року                                                                          № 882

Про затвердження проекту землеустрою

в с.Романівка вул.Бердичівська 85Б

Відповідно до ст.26 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.8,50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.5,13,15,18  Закону України «Про оцінку земель», ст., 12, 186 Розділ X  п.24. Перехідних положень Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду по результатам земельних торгів для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу (12.11)  за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Романівка, вулиця Бердичівська, 85Б площею  2,0000 га кадастровий номер 1820885000:06:000:0615.

2.Зареєструвати право комунальної власності Райгородоцької сільської ради на земельну ділянку площею 2,0000 га за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Романівка, вулиця Бердичівська, 85Б , кадастровий номер 1820885000:06:000:0615 для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу (12.11) .

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                               Максим САМЧИК