Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації

Дата: 17.07.2023 12:43

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

від  12.07.2023 року                         с.Райгородок                                      №  64

Про надання дозволу на виготовлення

проектно-кошторисної документації

Відповідно до ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради, як балансоутримувачу будівель закладів освіти громади, на виготовлення проектно- кошторисної документації «Капітальний ремонт гуртожитку Романівського ліцею Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області за адресою с.Романівка, вул. Воронцова,10».
  2. Доручити начальнику Відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Пусі Нелі Іванівні замовити виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту, зазначеному у пункті 1 цього рішення.

Сільський голова                                                           Максим САМЧИК