12 липня відбулися чергові засідання виконавчого комітету та сесії.

Дата: 13.07.2023 11:53

12 липня у Райгородоцькій сільській раді був днем роботи колегіальних органів: відбулися чергові засідання виконавчого комітету та сесії.

👉Для розгляду питань порядку денного члени виконкому та депутати зібралися у залі Бердичівської дільниці БУВР річки Прип’ять. Очолював засідання сільський голова Максим Самчик.

Під час засідання виконавчого комітету було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади, а саме:

✅ухвалено рішення, що стосувались доцільністі призначення опікуном;

✅надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації,

✅взяття на позачерговий квартирний облік,

✅тимчасове розміщення внутрішньо-переміщених осіб,

✅підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Райгородоцької сільської ради у І півріччі 2023 року,

✅ план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2023 року,

✅затвердження Програми створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Райгородоцької територіальної громади на 2023-2025 рік,

✅створення місцевого матеріального резерву Райгородоцької сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,

✅про зміну адреси адміністративної будівлі в с.Бистрик,

✅розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги , та прийнято відповідні рішення.

🇺🇦Традиційно сесія сільської ради розпочалася з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні. Далі перейшли безпосередньо до розгляду 30 питань, внесених у порядок денний.

📍Заслухавши звіт начальника фінансового відділу Наталії Мельничук про виконання бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади за І півріччя поточного року, депутати затвердили його, а також внесли зміни до бюджету Райгородоцької сільської ради на 2023 рік.

👉Також одноголосно депутати прийняли рішення, яким встановлюються місцеві податки і збори на 2024 рік на території Райгородоцької сільської ради.

📍Прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги громадянам відповідно до Програми “«Турбота», ” на загальну суму 17 тис. грн. Гроші отримають місцеві мешканці, які подавали заяви на допомогу на лікування онкологічних захворювань чи інших важких хвороб.

👉Близько половини питань порядку денного сесії склали земельні питання. Проєкт рішення про доповнення до рішення від 10.03.2023р.№747 «Про оренду комунального майна» не був підтриманий депутатами.

📌Детальніше з прийнятими рішеннями та результатами поіменного голосування ви зможете ознайомитися на офіційному сайті сільської ради у терміни передбачені законодавством.