Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

Дата: 20.06.2023 14:27

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія               с.Райгородок                  VIІI скликання

від 00.06.2023 року

Про надання дозволу на розроблення

технічної документацій із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

Відповідно до ст.ст.26,33 Закону України « Про місцеве самоврядування

в Україні », ст.ст. 8,19,25,55 Закону України « Про землеустрій », ст.ст. 12,22  Земельного кодексу України, ст. 2,5,7,9,розглянувши заяву громадян та  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

Надати дозвіл  громадянам Томчуку Миколі Степановичу та Томчуку Степану Степановичу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку комунальної власності орієнтовною  площею 0.11 га, цільове  призначення для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) категорія земель: землі житлової та громадської забудови, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є їх власністю з подальшою передачею в оренду  за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Лемеші, вулиця Л.Українки, 5.

Сільський голова                                     Максим САМЧИК