У Маркушівському ліцеї відбувся фестиваль з фізичних активностей «Ліга сміливих»

Дата: 31.05.2023 16:38

30 червня в спортивній залі Маркушівського ліцею відбувся фестиваль з фізичних активностей «Ліга сміливих». Фестиваль проведено у рамках реалізації Всеукраїнської програми «Школи Juniors», учнівської ліги «Juniors Games» Всеукраїнської учнівської ліги «Здорова Україна», Олімпійського дня в закладах освіти та з метою популяризації здорового та активного способу життя серед здобувачів освіти. У заході взяли участь юні спортсмени шкіл-партнерів – Швайківського та Маркушівського ліцеїв. Сорок вихованців закладів освіти змагалися у Cool Games, взяли участь у майстер-класах з бадмінтону, футболу, чирлідингу, петанку, активно долучилися до руханки та показали свою козацьку силу у перетягуванні канату. Всі здобувачі освіти отримали водичку від партнера заходу «Моршинської». Учасників фестивалю привітали начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Неля Пуха, директори Швайківського ліцею Швайківської сільської ради Ірина Білан та Маркушівського ліцею Людмила Михальченко. До «Ліги сміливих» долучився сільський голова Максим Самчик, який виділив автобус для підвезення дітей з с. Швайківки до змагань. Господарі пригостили усіх учасників фестивалю солодощами, а далі було фото на пам'ять. Незабутня зустріч закінчилася і залишила приємний, добрий слід у душах маленьких громадян України. Надалі багато планів у спільній партнерській діяльності у сфері освіти, фізичної культури та спорту.