У Маркушівському ліцеї відбулись спортивні змагання за участі поліцейського офіцера громади

Дата: 24.05.2023 09:49

Спортивний захід відбувся з нагоди п’ятої річниці створення служби поліцейських офіцерів громад. «Шериф» Райгородоцької територіальної громади Олександр Коломієць провів для дітлахів «урок безпеки» та поспілкувався з ними у неформальній обставновці.

На початку зустрічі діти познайомилися із своїм поліцейським офіцером, який розповів про правила безпечної поведінки вдома та на вулиці. Він зауважив, що  незабаром розпочнуться літні канікули, тож закликав учнів бути відповідальними, наглядати за молодшими дітьми та самим дотримуватися необхідних правил перестороги під час відпочинку на водоймах, у лісі, на дитячих майданчиках тощо.

Потому ліцеїсти змагалися між собою, демонструючи свою витривалість, швидкість та спритність у різних конкурсах та естафетах, а поліцейський офіцер громади щиро вболівав за них.

По завершенню спортивного свята поліцейський привітав переможців.

– Ми маємо дбати про дітей, їх розвиток та освіту, зацікавлювати їх корисними заняттями, заохочувати до здобутків у спорті та навчанні. Це майбутнє нашої громади, вони її будуть розбудовувати та розвивати, – прокоментував Олександр Коломієць. – Я вражений жагою ліцеїстів до перемоги, тож пообіцяв, що повернуся до них з подарунками.

Діти подякували правоохоронцю за візит та з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису