Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок громадянам

Дата: 18.04.2023 11:01

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тридцять друга   сесія                  с.Райгородок                         VIII скликання

від 13.04.2023 року                                                                                      № 811

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та

передачу у власність земельних ділянок громадянам

Відповідно до ст. 26,33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8,25,55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12,40,116,118,121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити громадянці  Лазарчук Яні Віталіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою с. Гардишівка, вул. Молодіжна, 49.

1.2 Передати у власність громадянці  Лазарчук Яні Віталіївні  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою с. Гардишівка, вул. Молодіжна, 49 кадастровий номер 1820881801:09:004:0044 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

2. Затвердити громадянці  Лисюк Ніні Семенівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою с. Гардишівка, вул. Польова, 23.

2.1 Передати у власність громадянці  Лисюк Ніні Семенівні   земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою с. Гардишівка, вул. Польова, 23, кадастровий номер 1820881801:09:003:0044 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

2. Затвердити громадянам  Орент Тамарі Миколаївні та Орент Олександру Васильовичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,1200 га за адресою Райгородоцька сільська рада СТ «Зірка»№179.

2.1 Передати у власність громадянам  Орент Тамарі Миколаївні та Орент Олександру Васильовичу   земельну ділянку площею 0,1200 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є їхньою власністю за адресою Райгородоцька сільська рада Садівниче товариство «Зірка», вулиця Дачна, 179 , кадастровий номер 1820881204:03:003:0267 для індивідуального садівництва.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК