В Озадівському закладі дошкільної освіти «Промінець» проведено інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєве спілкування на тему: «Професії. Інструменти»

Дата: 22.02.2023 09:28

21 лютого 2023року Озадівський заклад дошкільної освіти «Промінець» гостинно приймав керівників та вихователів закладів дошкільної освіти, для яких вихователем Яною Яворською  було проведено інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєве спілкування на тему: «Професії. Інструменти». Директор закладу Ніна Мельничук у формі імпровізації провела семінар-тренінг для педагогів «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників», приурочений Міжнародному дню рідної мови. Метою заходу є створення умов для розвитку комунікативної культури педагогів, ознайомлення з базовими положеннями теорії спілкування, формування навичок ефективної взаємодії, розвиток комунікативного вміння за допомогою ігрових методів навчання, поглиблення та систематизація знань педагогів щодо змісту Базового компоненту дошкільної освіти, формування їх професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку. Ніна Йосипівна та Яна Вячеславівна  поділилися своїми творчими та практичними надбаннями. Учасники семінару-тренінгу  виконували цікаві інтерактивні вправи, створювали «рецепти  педагогічної кухні», попрактикувались на знання висловів, приказок і прислів’їв про мову, тобто   відчули  себе у ролі учнів. Захід пройшов на високому рівні, методично грамотно побудований. В тісній, дружній співпраці педагоги побажали один одному нових перемог, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Слава Україні!