Відбулося показове заняття для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Бережімо планету»

Дата: 20.02.2023 10:30

17.02.2023р. на базі Великопятигірського ЗДО  «Теремок» відбулося показове заняття для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Бережімо планету»/ Керівник закладу освіти Юлія Портяник та вихователь Світлана Волянська ділилися з колегами своїми творчими та практичними напрацюваннями. Під час заняття діти закріпили знання про планету, її зовнішній вигляд та значення для людей. Педагоги формували у дітей почуття дбайливого, відповідального ставлення до природи, привернули увагу до того, що господарська діяльність людей впливає на якість води і повітря, закріплювали правила поведінки людей у природі. Діти оволодівали практичними навичками сортування сміття, адже забруднення і спустошення – це слова, які ніколи б не були створенні, якби людина жила відповідно до природи. Заняття пройшло захоплююче, продуктивно. Під час його обговорення колеги  наголосили на важливості комунікації вихователів з дітьми, відмітили різні види діяльності  дітей: вільну гру, мовлення, розвиток великої та дрібної моторики, музичну та фізичну активність.  Присутні побажали колективу дошкільного закладу миру, добра, успіхів. Разом до Перемоги!