Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 16.02.2023 16:30

Сьогодні, 16 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Максима Самчика.

У роботі взяли участь 18 членів виконавчого комітету.

До порядку денного було включено 10 питань.

Так, у ході розгляду питань порядку денного було створено постійно діючу комісію з встановлення факту отруєння бджіл; затверджено акт комісії з визначенням та відшкодуванням збитків власникам землі та землекористувачам; надано згоду на оформлення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані неповнолітні діти.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей.

Також за результатами розгляду заяв громадян про надання одноразової грошової допомоги були прийняті відповідні рішення.

Окрім того, розглянуто питання про доцільність призначення особи опікуном над фізичною особою, яка не здатна до самообслуговування, не може керувати своїми діями та усвідомлювати їх значення, потребує постійного нагляду та турботи. Обговорено можливість особи виконувати обов’язки опікуна та за результатами розгляду прийнято відповідне рішення.

Після засідання виконкому відбулась нарада з представниками Бердичівська ДПІ щодо нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ); декларування одноосібниками; проведення звірки даних по платниках податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку.