Проведено семінар-практикум «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності»

Дата: 13.02.2023 10:55

10 лютого 2023 року на базі Райгородоцького ЗДО «Оленка» для вихователів закладів дошкільної освіти був проведений семінар-практикум «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності». Директор Райгородоцького ЗДО « Оленка» Капралюк О.М. представила колегам досвід роботи закладу з даного питання, який можна застосовувати у подальшій роботі. Вихователь Машталір С.В., поєднуючи елементи доповіді та інтерактивні форми роботи, сприяла оволодінню педагогами основними засобами цілеспрямованого впливу на формування особистості дошкільників, методикою організації дитячого колективу, удосконалювала уміння і навички організації патріотичного виховання дошкільників. Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки був цікавим, продуктивним та емоційно-насиченим.

Саме такі заходи під час атестаційного марафону сприяють підвищенню культури професійної майстерності, стимулюють та активізують творчий потенціал педагогів. Узагальнюючи досвід, отримуємо очікуваний результат і чітко бачимо подальші перспективи.