Відбулась 30 сесія Райгородоцької сільської ради

Дата: 19.01.2023 16:21

18 січня відбулося 30 пленарне засідання Райгородоцької сільської ради. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували памʼять Героїв-захисників та усіх українців, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації.

Свою роботу депутати розпочали із затвердження порядку денного. Далі - одноголосно внесли зміни до бюджету громади на 2023  рік, зміни до структури та загальної штатної чисельності апарату сільської ради.

Дбаючи про мешканців громади, які потрапили у складні життєві ситуації, пов’язані з потребою негайного лікування, було затверджено рішення виконавчого комітету про надання одноразової грошової допомоги громадянам.

З метою забезпечення соціальної, правової, матеріальної підтримки внутрішньо переміщених осіб затверджено Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Райгородоцької сільської ради, на 2023-2025 роки.

Також депутатський корпус підтримав низку проєктів, які стосувалися впорядкування земельних відносин.