Відбулась 27 сесія Райгородоцької сільської ради

Дата: 25.11.2022 08:59

Відповідно до розпорядження сільського голови 23 листопада відбулась 27 сесія Райгородоцької сільської ради. В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр та радник голови Бердичівської районної ради Софія Томашевська. Представники районної ради перед початком роботи сесії висловили слова вдячності жителями громади за зібрану та передану гуманітарну допомогу для поранених бійців, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі, що у місті Києві, та вручили сільському голові Максиму Самчику подяку від керівництва госпіталю. Очільник громади в свою чергу теж виконав приємну місію та з нагоди Дня працівників сільського господарства передав подяку Житомирської облдержадміністрації директору ТОВ  "ПАВЛЮК А. В." Анатолію Павлюку та подяку Бердичівської райдержадміністрації директору ПП «Райгородоцьке» Олександру Савіну.

Далі депутати затвердили та розглянули 16 питань порядку денного:

1. Про проведення закритих засідань.
  2. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської  територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про поновлення Прищепи Л.В. на посаді старости Маркушівського старостинського округу. (Даний проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів)
  4. Про звільнення Нагорнюк І.В. з посади старости Маркушівського старостинського округу. (Даний проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів)
  5. Про доповнення до рішення від 24.09.2021р. №395 «Про деякі питання управління майном комунальної власності».
  6. Про переукладання контракту з Яценко З.М.
  7. Про списання основних засобів та  інших необоротних матеріальних активів.
  8. Про затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради від 17.11.2022 року № 79 «Про надання одноразової грошової допомоги громадянам».
  9. Про надання одноразової грошової допомоги гр.Ковач Є.В.
  10. Про затвердження «Програми для кривдників» на території Райгородоцької територіальної громади
  11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) громадяну – власнику паю.
  12. Про надання згоди на викуп та укладення договору купівлі –

продажу земельної ділянки.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для риборозведення за межами населеного пункту с. Бистрик 2,10 га.

14.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для риборозведення за межами населеного пункту с. Бистрик 3,80 га.

1. Про передачу в постійне користування.
  2. Про звільнення старости Боголюб Ю.Ц.