Дата: 17.11.2022 11:27

Жителі Райгородоцької територіальної громади надіслали гуманітарну допомогу для поранених бійців, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі, що у місті Києві.

Уже неодноразово громадою та меценатами з Німеччини відправлялися гуманітарні вантажі саме у ті райони, де найбільше їх потребують жителі та військовослужбовці.

Ось і цього разу, коли оголосили в громаді збір продуктів харчування, наші люди оперативно принесли хто що міг: картоплю, моркву, буряк, цибулю, часник, яблука, горіхи, консервацію, муку тощо. Допомогли у постачанні гуманітарної допомоги і наші німецькі друзі, які надали транспортний засіб та надіслали для поранених макаронні вироби та крупи.

Виконавчий комітет Райгородоцької сільської ради висловлює щиру подяку жителям територіальної громади та німецьким спонсорам за небайдужість, розуміння, підтримку та допомогу, яку було надано пораненим воїнам.

Щиро бажаємо нашим бійцям найшвидшого одужання!

Завжди готові прийти на допомогу. Буде міцний тил, буде міцна наша армія. В такому поєднанні країну ніхто і ніщо не здолає...

Слава Україні !!!