Сільський голова взяв участь у регіональному форумі «Житомирщина цифрова»

Дата: 11.11.2022 20:33

11 листопада Райгородоцький сільський голова Максим Самчик взяв участь у регіональному форумі «Житомирщина цифрова», який було організовано Житомирською обласною військовою адміністрацією та Державним університетом «Житомирська політехніка» в рамках Digital Regions Week за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України при підтримці Програми розвитку ООН і Швеції.

Програма форуму складалась з тематичних блоків, присвячених підтримці та розвитку проєктів у громадах, цифровій доступності та глобалізації. Також учасники форуму взяли участь у дискусійних панелях, ознайомились із презентаціями «Дія.Цифрова громада» та Індексом цифровізації громад, обговорили результати та плани цифровізації Житомирського регіону в умовах воєнного часу.

На завершення цифрового форуму було анонсовано  черговий важливий крок з підсилення цифрових можливостей громад. Так, у рамках ініціативи "Ноутбук кожному вчителю", яку реалізовує Міністерство освіти і науки України за підтримки компанії Google та UNESCO заклади освіти Житомирщини отримають ноутбуки. Зокрема, Райгородоцька громада отримала 35 ноутбуків для вчителів.