Спортсмени Житомирщини посіли призові місця на чемпіонаті України з дзюдо та з пара-карате.

Дата: 08.11.2022 11:20

Спортсмени Житомирщини посіли призові місця на чемпіонаті України з дзюдо.

За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, наша область посіла 3 командне місце на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Чемпіонат проходив впродовж 05-06 листопада у Києві.

Так, спортсмени Житомирщини вибороли такі призові місця:

1 місце — Михайло Сідловський, ДЮСШ «Авангард»;

3 місце — Віолетта Кумечко, ДЮСШ №2;

3 місце — Тимофій Янчук, ДЮСШ «Авангард»;

3 місце — Маргарита Стоцька, ЖОДЮСШ «Динамівець».

Вітаємо спортсменів Житомирщини та їхніх тренерів!

Нагадаємо, що Анастасія Філон та Людмила Лозко з Житомирщини змагатимуться на чемпіонаті світу з волейболу сидячи.

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, спортсмени області вдало виступили на чемпіонаті України з пара-карате.

Так, наші спортсмени здобули 3-и золоті та одну срібну медалі:

Данило Зелінський – золото та срібло;

Ілля Андрєєв – два золота.

Данило Зелінський – чемпіон України та міжнародних змагань, представляв Україну на чемпіонатах Європи та Світу по олімпійському розділу «карате» серед спортсменів з інвалідністю в розділі візочників.

Ілля Андрєєв – учасник та призер чемпіонатів обласного та всеукраїнського рівня.

Житомирська ОВА вітає спортсменів та тренера Олексія Мінаєва з прекрасним результатом!