Продовжуємо спільними зусиллями крокувати до Нашої Перемоги та підтримувати Наших Захисників!

Дата: 28.10.2022 15:09

Актуальною для наших військових залишається потреба в транспортних засобах. Саме тому, долучившись до виконання мобілізаційних завдань Бердичівського РТЦК та СП, сьогодні, 28 жовтня, Райгородоцький сільський голова Максим Самчик спільно зі Швайківським сільським головою Габріелом Мкртчяном відвідали наш батальйон ТРО, щоб передати військовим відремонтований автобус ПАЗ та продукти харчування. Очільники громад поспілкувались з українськими захисниками, вислухали їх побажання, потреби та намітили подальші плани щодо допомоги.