Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок

Дата: 12.10.2022 11:43

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста    сесія                                                                  VIII скликання

Від 00.10.2022р.                                                                       №

Про дострокове розірвання договорів

оренди земельних ділянок

Розглянувши заяви про дострокове розірвання Договору оренди земельної ділянки, керуючись ст. 12, 120 Земельного кодексу України, ст.ст.31,32 Закону України «Про оренду землі», ст.ст.12,26 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні»,сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати достроково за взаємною згодою сторін Договір оренди земельної ділянки №ZYT  067 від 25.04.2007р. площею 0,1225 га, кадастровий номер 1820885201:04:001:0206 в с.Райгородок  Бердичівського району Житомирської області укладений з Райгородоцькою сільською радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.».
  2. Розірвати достроково за взаємною згодою сторін Договір оренди земельної ділянки № ZYT 467  від 21.09.2009р. площею 0,1202 га, кадастровий номер 1820883601:01:003:0278 в с.Озадівка  Бердичівського району Житомирської області укладений з Маркушівською сільською радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.».

1. Уповноважити Райгородоцького сільського голову Самчика М.Ю. підписати угоди та акти  перейому- передачі об’єктів оренди  .

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК